Dzień Pluszowego Misia w Zerówce

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszej zerówki. Każdy przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Tego dnia odwiedził nas duży, pluszowy  miś i z tej okazji zerówkowicze przygotowali wspólny występ – piosenkę pod tytułem „Mały miś”. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, degustowały miód na wafelkach i  wykonywały prace plastyczne. Za udział w konkursie plastycznym każde dziecko zostało nagrodzone, a także zostały wyróżnione trzy pierwsze miejsca. Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.