Klasa terapeutyczna w SP 353 im. „Wielkich Odkrywców”

Szanowni Państwo,
mamy dla Państwa propozycję utworzenia klasy terapeutycznej dla uczniów, którzy mają problemy z koncentracją oraz wskazania zawarte w opinii wydanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

W takiej klasie uczniowie mają możliwość osiągnąć sukces edukacyjny ucząc się w mało licznej grupie z dużym wsparciem nauczycieli specjalistów. Warunkiem formalnym przyjęcia do takiej klasy jest zapis w opinii psychologiczno-pedagogicznej z wyraźnym wskazaniem konieczności uczęszczania do klasy terapeutycznej.

Jeśli jesteście Drodzy Rodzice zainteresowani uczęszczaniem Waszych dzieci do tej klasy bardzo proszę o poinformowanie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, że chcecie wziąć udział w rekrutacji do IV klasy terapeutycznej utworzonej w naszej szkole.
Szanowni Państwo jeśli macie pytania lub wątpliwości dotyczące powyżej opisanej klasy terapeutycznej proszę o kontakt z wychowawcą lub ze mną.

Serdecznie pozdrawiam
Pozostaję do Państwa dyspozycji.
Katarzyna Głusek-Wojciechowicz

.