NOTATKA KRONIKARSKA W KLASIE 3B

Klasy trzecie pojechały w czerwcu na wycieczkę do Parku Julinek. Uczniowie klasy 3 b przygotowali w związku z tym swoje pierwsze notatki kronikarskie. Oto one.

Wycieczka klas trzecich do parku rozrywki

Dnia 4 czerwca 2024 r. obie klasy trzecie pojechały do Julinka. Na miejscu był przygotowany obiad. Mogliśmy tam skorzystać z karuzeli, parku linowego i krainy dmuchańców. Na miejscu był przygotowany obiad. Byliśmy tam sześć godzin. Dzieciom wycieczka bardzo się podobała!

Martyna Formicka

Super wycieczka klas trzecich

W Julinku jest dużo atrakcji na strefie karuzel. Najlepszą karuzelą była „Grawirtacja”. To była wielka sokowirówka, w której się latało w powietrzu. Najbardziej pochwalaną była strefa wspinaczki z drążkiem. Polecam to miejsce, jest super!

Maja Anczkiewicz

Wycieczka klas trzecich do Julinka

W dniu 4 czerwca 2024 r. obie klasy trzecie pojechały do Julinka. Pierwszy przystanek w Julinku to była strefa karuzel. Wszystkim najbardziej podobała się karuzela, gdzie się bardzo szybko kręciła i przyklejało się do ściany, a podłoga się obniżała. Następnie poszliśmy do krainy dmuchańców i na plac zabaw. Po placu zabaw poszliśmy na obiad, a po obiedzie do parku linowego. Uczniowie bardzo dobrze się bawili. Najbardziej podobała mi się karuzela, którą nazywam „sokowirówka”.

Miłosz Orzechowski

Wycieczka klas trzecich do Julinka

4 czerwca 2024 r. klasy trzecie pojechały do Julinka. Strefa karuzel, to była pierwsza strefa. Druga strefa, to strefa dmuchańców, była tam trampolina. Trzecia strefa to park linowy. Podobało mi się.

Sasza Kosse

Wycieczka klas trzecich do parku rozrywki Julinek

W dniu 4 czerwca 2024 r. dzieci z klas trzecich pojechały na wycieczkę do parku rozrywki Julinek. Uczniowie bawili się na różnych atrakcjach. Pierwszą atrakcją były karuzele, potem dmuchańce i plac zabaw. Później był obiad. Po obiedzie był park linowy. To była bardzo udana wycieczka.

Basia Grabczak

Wycieczka klas trzecich do parku rozrywki Julinek

04.05.2024 r. klasa 3b i 3a wybrały się do parku Julinek. Park miał dwie części: park wodny i park rozrywki, np. karuzela, huśtawki, rollercoaster, park linowy, mini golf, dmuchańce i inne rzeczy. Na parku wodnym nie byliśmy. Jedliśmy obiad: frytki i nuggetsy.

Hania Cegiełka

Trzecioklasiści w Julinku

04.06.2024 r. uczniowie 3a i 3b pojechali do Julinka. Na początku poszliśmy na karuzele, potem byliśmy na dmuchańcach i poszliśmy na plac zabaw. Po placu zabaw poszliśmy na obiad. Po obiedzie poszliśmy do parku linowego.

Svieta Harmatywvska

Wycieczka do parku Julinek

We wtorek 4 czerwca 2024 r. trzecioklasiści wyjechali do parku Julinek. Mogli korzystać z karuzeli, które dały im wiele emocji lub pójść na dmuchańce, gdzie mogli bardzo fajnie spędzić swój czas, a także wejść do „Podniebnego Cyrku”, gdzie szybko nie zapomnisz spędzonego tam czasu. Wycieczka była pełna radości.

Yana Kizinczak

Wycieczka klas trzecich do Julinka

Dnia 4 czerwca 2024 r. uczniowie pojechali do parku rozrywki. W Julinku było dużo atrakcji, np. karuzele, dmuchańce, plac zabaw, park linowy. Na miejscu zjedliśmy też obiad.

Ala Witkowska

Wyjazd klas trzecich do Julinka

Dnia 04.06.2024 r. dzieci mogły chodzić na różne karuzele, dmuchańce, park linowy. Najpierw poszliśmy do strefy karuzel, gdzie było dużo atrakcji. Później poszliśmy do krainy dmuchańców. Po krainie dmuchańców uczniowie poszli na obiad. Na obiedzie były frytki z kurczakiem. Po obiedzie dzieci poszły do parku linowego, w którym było 9 tras.

Wojtek Prokop

Klasa 3b i 3a w Julinku

4 czerwca 2024 r. 3b i 3a była w Julinku na karuzeli, dmuchańcach, na pysznym obiedzie, ściance wspinaczkowej, placu zabaw, gdzie była wielka dmuchana poducha i kilka dmuchańców. W Julinku jest park linowy – dostanie się instrukcje i można wybrać różne tory do chodzenia.

Kacper Grzegorek