UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Podczas wspólnego apelu wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i stypendia za szczególne osiągnięcia. Na uroczystości gościła przedstawicielka Zarządu Dzielnicy Wesoła, zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Wesoła, Pani Aleksandra Paradowska,  życząc uczniom udanych i bezpiecznym wakacji.

Uczniowie klasy ósmej również żegnali się z murami szkoły. W uroczystości uczestniczył dyrektor DBFO, Pan Dariusz Galiński. Życzymy im, dostania się do wymarzonych szkół oraz zasłużonego odpoczynku.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie doceniani są za swoje wysiłki włożone w naukę, sport i rozwój. Wręczone zostały następujące wyróżnienia:

• nagroda specjalna Burmistrza – Julian Bombik 7 a
  • talent artystyczny, nagroda od Burmistrza – Marta Pilecka 5 a
  • najlepszy sportowiec – Julia Kuczmarska 8 a
  • najlepszy absolwent – Yelizawieta Zhuk 8 a
  • wyróżnienie za postępy w sporcie i hart ducha – Franciszek Krupiński 8 a
  • dyplomy i nagrody za zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego – Hanna Zając, Julia Pietrzak, Mikołaj Hordejuk

Wielu uczniów otrzymało również stypendia naukowe, wyróżnienia za osiągnięcia sportowe.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Marzena Delak