Dzień Chłopaka w klasie 4B

To święto po raz pierwszy było obchodzone w dniu 19 listopada 1999 r. w państwie Trynidad i Tobago w Ameryce Południowej. W wielu firmach na ten dzień organizowane są akcje, podczas których panie składają życzenia, wręczają kolegom drobne prezenty. W przedszkolach i szkołach często odbywają się zawody sportowe i przedstawienia. Jest to święto popularne na całym świecie. W naszym kraju mamy jednak dodatkowo Dzień Mężczyzn, który przypada 10 marca. W naszej klasie dziewczynki przygotowały atrakcje dla naszych chłopców, Był slalom chłopców po sali z książką na głowie, konkurs na najlepszy dowcip opowiedziany przez chłopców oraz kto jak najdalej puści wykonany odręcznie samolot z papieru. Dla osłody tego dnia chłopcy otrzymali drobne słodkości. Po minach naszych chłopców można stwierdzić, że ta godzina lekcyjna przeznaczona, aby obchodzić DZIEŃ CHŁOPAKA bardzo im się podobał.

Martyna Paluch, Katarzyna Kalbarczyk