Koncert muzyki klasycznej.

Naukowcy twierdzą, że muzyka klasyczna wpływa dobrze zarówno na pracę mózgu, jak i rozwój psychiczny, a nawet układ kostny. Ponieważ są to utwory, w których główną rolę odgrywają instrumenty, a nie wokal, do pracy pobudzana jest w szczególności prawa półkula mózgu, odpowiadająca za twórcze myślenie.

W dniu 04.11.2022r klasa 7 i klasy 8A i 8B zostały zaproszone przez Klub Kościuszkowca 1 Warszawskiej Brygady Pancernej na Koncert Muzyki Kompozytorów Polskich w interpretacji studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie – Aleksandry Koronowicz, Michała Szczepańskiego i Szymona Drabińskiego. Koncert zorganizował Klub Kościuszkowca we współpracy ze szkołą muzyczną w Warszawie Wesołej im. Wojciecha Kilara.