Konkursy religijne

W dniu 10.11.2022r siostra Agnieszka wręczyła nagrody i wyróżnienia za dwa konkursy, w których brali udział uczniowie naszej szkoły.

W pierwszym – Ogólnopolski Religijny Konkurs Plastyczny Ordynariatu Wojskowego pt.”Modlimy się o Pokój z Błogosławioną Pauliną Jaricot” nagrody otrzymali: Hania i Veranika z klasy Va, Kristina i Sofija z klasy VIIIa, Klaudia z klasy Va, Marysia, Rafał  i Marta z klasy IV.

Następny konkurs to Religijny Konkurs Plastyczny pt.”Mój własnoręcznie zrobiony różaniec”. Za najbardziej pomysłowe i kreatywne różańce nagrody otrzymali: pierwsze miejsce – Antonina z klasy Vb, drugie miejsce Dominika z klasy IIa i trzy równorzędne miejsca trzecie: Paulina z klasy III, Gabrysia z klasy IV i Joasia z klasy IIa.