Zerówka w Smart Kids Planet

Nauka może być przyjemna, nauka może iść w parze z zabawą. Tego doświadczyły dziś dzieci z najmłodszej grupy naszej szkoły – zerówki. Grupa przedszkolna w dn. 21.11.2022 r odwiedziła Smart Kids Planet na warszawskiej Ochocie. Miejsce pełne ciekawostek naukowych, technicznych i oczywiście zabawy. Dzieci uczestniczyły w eksperymentach z suchym lodem, strefie zgranej paczki i mądrych zakupów. Jabłkowy sad, kolejna z atrakcji, która ukazała dzieciom drogę owoców i warzyw od sadu do sklepowej półki. Można było udać się również w podróż kosmiczną i multimedialną. Małych fanów piłki nożnej zaciekawił trening z bramkarzem i możliwość strzelenia wymarzonego gola. Smart Kids Planet, to również strefa uczenia się podstaw ekologii, w tym m.in. potrzeby segregacji śmieci. Strefa -Twórz, w której mali budowlańcy mogli wybudować dowolny, zaprojektowany przez własną wyobraźnie dom, pałac czy wieżowiec. Każde z naszych dzieci znalazło coś dla siebie. Czas zabawy, nauki wykorzystany maksymalnie. To był czas kreatywnej i ciekawej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci naszych zerówkowiczów.