Świąteczne przygotowania w klasie IIa w  ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Razem przez świat”,

W grudniu klasa IIa zrealizowała kolejne zadania w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Razem przez świat”, które dotyczyły Świąt Bożego Narodzenia. Realizując zadania z modułu 3 – świąteczne przygotowania i świętowanie wśród przyjaciół, uczniowie wykonali różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe, wspólnie dekorowali pierniczki, przygotowali zawieszki  na kiermasz, wystąpili w szkolnych jasełkach, złożyli sobie życzenia podczas klasowej wigilii oraz przygotowali  dla rodziców jasełka pt.”Mały pastuszek i duży  rozbójnik”. Wykonane zadania wprowadziły uczniów w świąteczny nastrój.