Zerówka na Balu Karnawałowym

W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale i bawimy się doskonale. I tak nasi uczniowie klasy „0” spędzili miło czas w sali zabaw „Fikołki” 25.01.2023r. Tego dnia każde dziecko wcieliło się w swoją ulubioną postać/bohatera. Bal karnawałowy to nie tylko zabawa, ale także możliwość do zdobywania nowej wiedzy poprzez ciekawe atrakcje jakie nam zapewniono. Dzieci brały udział w warsztatach naukowych z eksperymentami oraz warsztatach kulinarnych gdzie same przygotowały faworki, a później mogły je skosztować. Faworki nie były jedyną słodkością, zadbano również o słodki stół z poczęstunkiem. Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w różnych konkursach i podchodach. Dodatkową atrakcją była możliwość pomalowania twarzy, która dopełniła przebrania dzieci. Potwierdzeniem udanej zabawy były uśmiechnięte buzie dzieci i przespana droga powrotna w autobusie.