I zawody łyżwiarskie WF NA WESOŁO

Celem zawodów było zachęcenie uczniów do uprawiania sportów zimowych, nabywanie umiejętności, wzbogacających ich kondycje fizyczną i sposób na hartowanie organizmu. Zawody były rozegrane w formie różnych konkurencji poprzez Wesołe Rzędy. W tym roku udział wzięli zawodnicy klas 4-5 oraz 6-8 Dzięki patronatowi Burmistrza Dzielnicy Pana Mariana Mahora zwycięzca Szkoła Podstawowa nr171 im. S. Staszica otrzymała Puchar, a wszyscy zawodnicy smycze z logo Wesołej. Zawody odbyły się w sportowej miłej i mroźnej atmosferze lodowiska z wesołymi rytmami muzyki i dopingiem Pana Ryszarda Rawickiego i kibiców szkół.

Dziękujemy Dyrektorom Szkół za  poparcie sportowych inicjatyw a wydziałowi sportu za pomoc w udzieleniu nagród dzięki który uczniowie czuli się docenieni.

Ze sportowym podziękowaniem  nauczyciele  wychowania fizycznego: Marcin Gałka, Maria Czyżewska, Jolanta Ilewicz.