PIKNIK SZKOLNY

Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie. Dnia 27 maja 2023 r. odbył się Piknik Szkolny z okazji Dnia Dziecka. Cała społeczność szkolna włożyła wiele wysiłku aby ten dzień był wyjątkowy. Rada Rodziców i nauczyciele zadbali o wiele atrakcji i przyjemności dla wszystkich przybyłych w tym dniu gości. Były również życzenia dla mam i występny na scenie. Siostra Agnieszka zadbała o tańce integracyjne oraz poprowadziła licytacje. Animatorzy ze Sport Team poprowadzili animacje sportowe takie jak kacze wyścigi, kręgle 3D, strzelanie z łuku i wiele innych. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanym placu zabaw.  Sportowe atrakcje zapewnił też klub squasha z Gocławia. Dzieci mogły puszczać ogromne bańki mydlane, grać w szachy plenerowe, zrobić sobie tatuaż, kolorowe warkoczyki czy pomalować buzię. Atrakcją był również wóz Straży Pożarnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty mydlarskie, malowanie ekologicznych torebek, tworzenie magnesów i biżuterii. Loteria fantowa przyciągnęła wielu chętnych. Można było zrobić sobie profesjonalne zdjęcia czy wykonać kosmetyczne zabiegi przy stanowisku kosmetycznym. Oprócz tego można było zjeść przy stoliku przepyszne ciasta upieczone przez nasze mamy czy smakołyki z grilla. W tym dniu RR zbierała środki na potrzeby dzieci z naszej szkoły. To był naprawdę miły dzień. Dopisała nam pogoda i dobre humory. Po raz kolejny przekonaliśmy się jak dobrze być razem!

Marzena Delak