ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 8

Dnia 23 czerwca 2023 r. absolwenci klas ósmych uroczyście żegnali się z naszą szkołą. To było wyjątkowe wydarzenie podczas którego odbyło się m.in. uroczyste przykazanie Pocztu Sztandarowego. Ósmoklasiści zatańczyli pięknego poloneza i radosną belgijkę. Dyrektor szkoły wzruszającymi słowami pożegnał się z uczniami, życząc im powodzenia na dalszej drodze. W uroczystości uczestniczyły Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania pani Renata Mroczkowska oraz Radna Dzielnicy pani Grażyna Weber. Wręczyły nagrody burmistrza w kategorii: najlepszy uczeń dla Mikołaja Kozuba, najlepszy sportowiec dla Kristiny Apanasovich oraz dla najlepszego artysty – Kariny Kushch. Uczniowie odebrali jeszcze inne liczne nagrody szkolne, m.in. dla najlepszych wolontariuszy: Michał Zysk i Mikołaj Kozub. Otrzymali również pożegnalne upominki od klasy siódmej. Każdy uczeń pozostawił ślad w naszej szkole, o każdym będziemy pamiętać. Życzymy powodzenia i sukcesów!
Marzena Delak