Klasa IIIa rozpoczęła realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Klasa w Terenie”.

We wrześniu klasa IIIa rozpoczęła realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Klasa w Terenie”. Głównym celem projektu jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu. Zachęcenie nauczycieli i uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową. Klasa IIIa właśnie wykonała zadanie 2, które polegało na wykonaniu pracy plastycznej z darów jesieni. Zdecydowaliśmy się na jesienne bukiety. Wykonane prace bardzo nam się podobają. Już niedługo przed nam kolejne zadanie. Oczywiście wykonamy je na świeżym powietrzu.