KLASA 1B W CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Dnia 19 września 2024 r. uczniowie klasy 1b pojechali do Centrum Nauki Kopernik na zajęcia pt. „BudujeMY muzykę”. Warsztaty o tematyce konstruktorsko-muzycznej. Na zajęciach, pracując w grupach pod okiem animatorów, uczniowie tworzyli własne grające maszyny. Otrzymali rozmaite przedmioty – każdy zespół stanął przed innym wyzwaniem i miał do dyspozycji inny zestaw akcesoriów. Zajęcia były inspiracją do odkrywania świata poprzez osobiste doświadczanie, sprzyjał integracji uczestników i rozwijał umiejętności współpracy w grupie. Warsztaty zakończyły się prezentacją prac. Po warsztatach klasa udała się do Majsterni, gdzie mogła eksperymentować z zestawami konstruktorskimi. To był bardzo dobrze spędzony czas.

Marzena Delak