Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie IA

15 września klasa Ia obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, talentu, odwagi, a przede wszystkim, wiary we własne siły. Ten dzień uczniowie rozpoczęli od obejrzenia opowiadania o małej dziewczynce Vashti. Opowieść ta stała się tematem do rozmów, które miały na celu uzmysłowić uczniom, że każdy z nas posiada jakiś talent oraz wspólnej zabawy z kropkami, dzięki którym uczniowie doskonalili swoją spostrzegawczość, sprawność i kreatywność. Mogli także podziwiać jak przyozdobiona, pokolorowana przez nich, na karcie pracy, wielka kropka, zmieniła się w kulę, która kręciła się wokół własnej osi. Ożywienie kuli było możliwe dzięki aplikacji Quiver. Wszyscy byli zachwyceni swoją kropką.