Ogólnopolski Letni Turniej Korfballu

Nowy rok szkolny jest  kontynuacją  wyzwań sportowych.

17 września 2022 r. na terenach sportowych przy szkole podstawowej nr 174 odbył się Ogólnopolski Letni Turniej Korfballu. Udział wzięły Kluby z Wrocławia, Olsztyna, Słupi, Konstancina i Warszawy. Rozgrywki dotyczyły zawodników w następujących kategoriach wiekowych  U-9, U-11, U-13, U-15 i U-17. Łącznie startowało około 200 dzieci i młodzieży. Zawodnicy Klubu UKS WESOŁA SZKOŁA zajęli czołowe miejsca we wszystkich kategoriach – co jest bardzo ważne wchodząc w nowy sezon rozgrywek ligowych. Wspaniałą oprawę turnieju zrobili Rodzice zawodników naszego Klubu. Każdy mógł pożywić się kiełbaską z grilla z pysznymi ogórkami kiszonymi, rozgrzać wspaniałym żurkiem, a na deser poczęstować się słodkościami w formie ciast, babeczek i ciasteczek. Rodzice swoją zaradnością stworzyli sportowy festiwal dla zawodników, kibiców i  sędziów. Mimo pierwszego  chłodnego dnia atmosfera była sportowa w gorącej i smakowitej oprawie.

Cieszy nas, że Dzielnica Wesoła jest na wielu płaszczyznach bardzo aktywna w skali kraju.

Z podziękowaniem

Zarząd Klubu