Przybory szkolne

W zeszłym roku szkolnym w naszej szkole znalazły swoje miejsce dzieci z Ukrainy. Staraliśmy się im pomóc na różnych płaszczyznach, m.in. Szkolne Koło Wolontariatu zaprosiło naszych uczniów i ich rodziców oraz grono pedagogiczne do udziału w zbiórce przyborów szkolnych. Darczyńcy byli bardzo hojni. Zostaliśmy obdarowani przyborami szkolnymi: długopisami, ołówkami, kredkami, flamastrami, gumkami do ścierania, temperówkami, zeszytami w kratkę i linię, papierami kolorowymi, blokami rysunkowymi, technicznymi, farbami, klejami, piórnikami i innymi przyborami. Tych artykułów szkolnych było tak dużo, że zostały na następny rok edukacji i trafiły do potrzebujących uczniów. Dobrze, że mogliśmy wszyscy im pomóc. Dziękujemy.

Katarzyna Kalbarczyk

School supplies and stationery, learning items colored pencils, paints and brushes, glue, ruler and scissors with compass, marker and palette with paper clips or pins, Cartoon vector illustration, set